Adana cast ajansları


Adana ilimiz Akdeniz Bölgemizde yer almasına rağmen gerek kültür gerekse de turizm olarak Gaziantep yöresine daha yakın bir geçmişe sahiptir.

Çocuklarının iletişim alışkanlıklarının kazanılması noktasında ilgilerini arttıran anne babalar artık bebeklik sürecinden çocukluk yaşlarına kadar olan yaş grubuyla Adana çocuk ve bebek oyuncu ajansları ile görüşmeler yaparak oyuncu olabilme ve reklamların yeni yüzü olmaları için özel olarak çalışmaktadırlar. Özellikle televizyon reklamlarında çocuklar süt markalarının reklamları ile boy gösterirken çeşitli gıda ürünleri ile telekomünikasyon firmalarının reklamlarında çocuk oyunculara yer verildiğini görmekteyiz.

Çocuk yaşlardan eğitim alarak hayatlarının ikinci evresinde bir adım önde başlamalarını isteyen aileler Adana cast ajansları ile bu yola girmektedirler. Çocuklarının kariyer planlamasını güvenli ve profesyonel bir ajansla çalışarak sürdürmek isteyen aileler bu yolda sağlam adımlarla yürüyecekleri ajansları tercih etmelidirler. Yapım şirketleri çocuk oyuncular noktasında daha hassas davranırken bu süreci daha çok yerelde Adana oyunculuk ajansları ile çözmektedirler. 2012 Altın Portakal Film Festivalinin en iyi erkek oyuncusu ödülünü Abdulkadir Tuncer isimli 13 yaşındaki bir çocuk oyuncunun kazanması yaşın önemini ortadan bir kez daha kaldırmış sektörde çocuk oyuncularının da ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu göstermiştir. Oyuncu Abdulkadir’in kazandığı bu ödül küçük yaşlardan itibaren kariyer planlamaları gerçekleştirilen genç oyuncu adaylarına iyi bir örnek olmuştur.

Geçmiş yıllarda aile desteğini alamamış birçok genç yetenek kaybolup gitmişken günümüzde ailelerin bu konuda öncülük etmesi hem sektörün işini kolaylaştırırken hem de eğitimin kolay alınması sağlayarak sürecin kolay geçilmesini sağlamaktadır. Adana reklam ajansları son zamanlarda olmadığı kadar başvuruya cevap vermeye çalışırken tatlı bir koşuşturma içine girmişlerdir. 18 yaşından küçüklerin velilerinin desteğini alarak ajanslara gelip form doldurması, ajans bekleme salonlarında  bebek seslerinin kontrolü haline girmesi ve çocuk oyuncu adaylarının kendilerini bir imtihan içerisinde değil bir eğlence ortamında bulması ajanslar tarafından sağlanmış bir ortam olurken aileler içinde birbiri ile tanışıp birbirleriyle soru cevap ve bilgilendirme ortamını kurmaları güzel ve heyecanlı dakikaların birlikte atlatılmasını sağlamaktadır. Böylece küçük yaşta oyunculuğa başlamak isteyenler sağlanan güzel ortamla daha da heyecanlanmakta ve ilgilerini arttırmaktadır.