Aşk ve Mavi Dizisi Oyuncu Alımları

Aşk ve Mavi Dizisi Oyuncu Alımları

Aşk ve Mavi Dizisi geçtiğimiz sezonlarda gösterdiği başarıyı gelecek sezonda da gösterme garantisi sunmaktadır. Dizi başarısının devamı için farklı ve taze kanlara ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenden ötürü Aşk ve Mavi Dizisi oyuncu alımlarına tecrübe sahibi ya da acemi fark etmeksizin tüm adayların başvurmaları mümkündür.

Aşk ve Mavi Dizisinin başrol oyuncusu hem iyi bir oyuncu hem de kaliteli bir müzisyen olan Emrah’tır. Dizinin başarısının altında yatan sebeplerden biri de kesinlikle yönetmendir. Aşk ve Mavi Götür Beni Gittiğin Yerenin yönetmen koltuğunda oturan isim Hakan Arslan’dır. Dizinin senaryo ekibinde bulunan isimler ise Gül Semerci ve Yelda Eroğlu ‘dan oluşmaktadır. Aşk ve Mavi Dizisinde başrol oyuncusu olan Emrah ‘a eşlik eden isim ise genç ve güzel oyuncu Burcu Kıratlı’dır. İzleticilerin birbirine oldukça yakıştırdığı ikiyi yeni sezonda da ekranlarda görebilmek için sabırsızlandıkları bilinmektedir. Dizinin yeni sezonunda oyunculuk yapabilmek için oyuncu adaylarının Aşk ve Mavi Dizisi oyunculuk ajansları başvurularını geciktirmeden yapmaları gerekmektedir.

Aşk ve Mavi Dizisi Konusu Nedir?

Aşk ve Mavi Dizisinde Emrah, Ali isminde bir adamı canlandırmaktadır. Ali oldukça geni olduğu bir dönemi cezaevinde geçirmek zorunda kalmıştır. Bu nedenden ötürü genç adamın birini sevmek ya da evlenmek gibi bir fırsatı olmamıştır. Oldukça zengin bir ailenin oğlu olan Ali’nin hayatı daha hapisten çıkmadan önce değişmeye başlamamıştır. Ali’nin Mavi (Burcu Kıratlı) ile mektuplaşması, tanışması ve evlenmesi adeta izleyicileri ekranların önlerine kilitlemiştir. İzleyiciler özellikle yeni sezonda Aşk ve Mavi Dizisinde neler olacağına dair büyük bir merak ve beklenti içerisindedirler.

Aşk ve Mavi Dizimsisinin yeni sezonunda dizide yer alabilmek için online başvuru formlarının doldurulması gerektiğinin tekrar belirtilmesinde fayda bulunmaktadır. Oyuncuların Aşk ve Mavi Dizisinde oyunculuk yapabilmeleri ve dizide kendilerine uygun bir rol bulabilmeleri için başvuru formlarını doğru bilgilerle doldurmaları gerekmektedir. Oyunculuk ajansları başvuruları değerlendirmesi sonrasında adaylarla iletişim kurulmasından sonra yapılan görüşmelerin ardından oyuncu adayları Aşk ve Mavi Dizisinin yeni bölümlerinde kendilerini de ekranlarda görebilmek şansına sahiplerdir.