Cennetin Gözyaşları oyuncu alımları

Başrollerini Almila Ada, Berk Atan, Esra Ronabar, Zehra Yılmaz, Yusuf Akgün ve Hazım Körmükçü gibi ünlü isimlerin üstlendiği cennetin Gözyaşları dizisi yeni oyuncularını aramaktadır. Bu geniş kadroda bulunmak ve oyunculuğunuzu konuşturmak isteyen tüm oyuncu adayları Cennetin Gözyaşları dizisi oyunculuk ajanslarına yaparak dizide oynama şansını elde edebilir. Oldukça iddialı bir senaryoya sahip olan Cennetin Gözyaşları dizisi süreç film yapımcılı ile ekranlara çıkmaktadır.
Deneyimli oyuncuların ve sağlam kadronun bulunduğu dram filmi ile izleyicinin her hafta buluşması ile kadroya ek yeni oyuncu ihtiyacının da doğması söz konusu olmaktadır. Yönetmenliğini Sadullah Celenin üstlendiği Cennetin Gözyaşları dizisinin hikayesi oldukça etkileyicidir.

Annesi tarafından daha kundakta iken terk edilmiş cennet babaannesi tarafından büyütülmüştür. Yoksul bir mahallede büyüyen cennet başarılı eğitimi sayesinde birincilik ile bitirdiği üniversiteden mezun olduğu gün karşılaştığı selim ile dizinin serüveni başlar ve cennetin yaşayacağı acı olaylar her hafta izleyicisini etkilemektedir.
Cennetin Gözyaşları dizisinin seyirci tarafından beğenilmesi ile ortaya çıkan yeni oyuncu eksikliği oyunculuk ajansları tarafından dizinin yapımcılarına sunulmaktadır. Sizde böyle bir dizide yer almak istiyorsanız ve dizinin başarılı oyuncuları ile aynı sette bulunmak istiyorsanız Cennetin Gözyaşları dizi oyuncu alımı işlemlerini gözden geçirerek başvuru formunu doldurabilirsiniz. Formunu doldurduğunuz oyunculuk başvurunuz ajansımızca özenle incelenmekte ve kısa sürede dönüş yapılmaktadır. Kadrosuna alındığınız cast oyuncu ajansımızın oyuncu adaylarından yararlanan her cast oyuncusu gibi başvurusu onaylanan oyuncularında yaralanması mümkündür. Ajans aracılığı ile reyting oranı yüksek dizilerde bulunmak oyuncu adayının yıldızının parlamasına yardımcı olmaktadır.
Cennetin Gözyaşları dizisi gibi kaliteli senaryo ve uzman yapımcılar ile çalışmak oyuncu adaylarının yoluna ışık olmaktadır. Oyuncu adaylarının bu fırsatı iyi değerlendirmeleri ve seyirci fazla olan dizilerde bulunmaları yeni projeleri de beraberinde getirmektedir. Cennetin Gözyaşları dizisinde oyuncu ihtiyacının fazla olması açısından başvuru yapan oyuncu adayların fiziksel ve dış görünüşleri ilk etapta öncelik değildir. Bu durum her oyuncu adayının seçilme ihtimalini de yüksek olduğu anlamına gelmekle beraber direkt olarak dizide bulunma fırsatını da arttırmaktadır.