Kalbimin Sultanı Dizisi

Kalbimin Sultanı Dizisi

Kalbimin Sultanı Dizisi

Bu yaza damgasını vuracak olan ve Star TV’nin gözde dizilerinden biri olması beklenen Kalbimin Sultanı dizisi oyuncu alımları hızlı bir şekilde başladı. Türk ve Rus ortak yapımı olan ve yapımcılığını Maya Products International şirketinin üstlendiği dizi, şimdiden büyük ilgi görüyor. Cast ajans başvurularıda dizide oynama şansını sizlere sunuyor.

Başrollerini Ali Ersan Duru ve Aleksandra Nikiforova’nın paylaştığı dizide Emel Çölgeçen, Tansel Öngel, Beste Kökdemir, Tuncer Salman, Taner Rumeli, Bülent Seyran, Sadi Celil Cengiz, Açelya Devrim Yılhan ve Itır Esen de rol alıyor. Dizide Türk oyuncuların yanı sıra Rusya’da başarılı projelerde yer almış Shcherbina Dmitry, Rudensky Andrey, Sokolovsky Alexander gibi başarılı Rus isimler de bulunuyor. Yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu ve Eda Teksöz’ün üstlendiği proje Özlem İnci Hekimoğlu ve Nil Güleç Ünsal’ın kaleminden çıkıyor.

Dönem dizisi olan fakat komedi unsurları da içeren dizinin konusu ise bir hayli ilgi çekici. Bir Osmanlı hükümdarıyla Rus ajanının aşkını biraz da mizahi bir dille seyircilere aktarıyor Kalbimin Sultanı dizisi. Sultan Mahmut’u (Ali Ersan Duru) kayıkçı sanan ve Rus Büyükelçiliğinde öğretmenlik yapan Anna (Aleksandra Nikiforova), karşı kıyıya geçmek için Sultan’ın kayığına biner. Bu karşılaşmada Anna’nın öğretmen olduğunu öğrenen Sultan Mahmut da onun gelip sarayda çocuklarına yatılı olarak öğretmenlik yapmasını ister. Sarayda kalmak istemeyen Anna, babası korumak için bu duruma uymaya mecbur kalır ve Ruslar için ajanlık yapar. Anna’nın saraya girmesinden ise hiç hoşnut olmayan biri vardır; Hoşyar Sultan (Beste Kökdemir).

Dizi hem dönem dizisi, hem de uluslararası bir yapım olması sebebi ile projede yer alacak oyunculara kariyerleri açısından çok çeşitli fırsatlar sunuyor. Çok yoğun bir oyunculuk başvurusu alan dizi seçmelerine bir cast ajans ile katılmak oyuncu adaylarının daha ön plana çıkmasını sağlıyor. Kalbimin Sultanı dizisi oyuncu alımlarına ajansımızla katılmak isteyen her yaştan kadın, erkek ve çocuk oyuncu adaylarının yapması gereken ajansımızın internet sayfasında bulunan online başvuru formunu eksiksiz doldurmak ve güncel fotoğraflarıyla başvuruda bulunmaktır. Bu deneyimli ve uluslararası kadroda yer alıp kariyerini hayalleri doğrultusunda gerçekleştirmek isteyen adaylar vakit kaybetmeden başvuruda bulunup hayallerine bir adım daha yaklaşabilirler.