Survivor ‘Sembol Finali’nde Neler Yaşandı?

Survivor TV 8 ekranlarında yayınlanan ve en çok izleyici kitlesine sahip olan yarışma programıdır. Yayınlandığı günden itibaren izleyicinin beğeni ve takdirini kazanmayı başarmıştır. Diğer yarışma programlarından farklı bir formata sahip olan Survivor hız, güç, kondisyon, zeka gibi özellikleri içeren birçok oyun ve oyun parkurundan oluşmaktadır. Parkurda yarışmacılar ter dökmekte ve kazanmak için birbirleriyle kıyasıya mücadele etmektedirler. Ünlüler ve gönüllüler adasından oluşan iki grup oyunun olduğu gün parkura getirilmektedir. Parkuru ilk defa gören yarışmacılar oyun esnasında parkuru tanıyıp oyunlarını göstermektedirler. Bunun dışında yarışmacılar kendi takımlardan olan arkadaşlarını elenmekten kurtarmak için mücadele vermektedirler.

Survivor yarışmasının bu kadar sevilmesinin nedeni başarılı bir kadro ve başarılı bir ekip çalışması olmasıdır. Yapımından sunuculuğuna kadar Acun Ilıcalı’nın her şeyini üstlendiği program kısa zamanda izleyicinin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Bu başarı Acun Ilıcalı’ya ait olmakla beraber aynı zamanda bünyesinde çalıştırdığı ekibinde başarısına bağlıdır. Çok büyük bir organizasyon olan Acun Medya her işin olduğu gibi bu işinde üstesinden gelmiş ve başarıyı zirvede tutmayı sağlamışlardır.

 

Dün akşam sembol finali yayınlanan program yine heyecanlı dakikaları ile izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başarmıştır. Artık sonlara yaklaşan Survivor kıyasıya mücadelelerin olduğu anlara tanık olmaktadır. Her saniyesi heyecan ve merakla beklenen program dün akşamda rating listelerinde başı çekmiştir. Dün akşam yayınlanan bölümünde oyunculara hazırlanan parkurla yarışmacılara Kıbrıs bileti verilmiştir. Bu yarışmadan galip olarak çıkan yarışmacı takımındaki arkadaşlarını ödül yemeğine götürecekti. Aynı zamanda da Kıbrıs finalinde yarışmacı koltuğunda oturmaya hak kazanacaktı. Dün akşam yarışmacı parkuru olarak hazırlanan parkur zor ve çok engelli bir parkurdu. Parkur dayanıklılık, hız ve beceri gerektiriyordu. Yarışmacılar sembol finali kolyesi ve yemeği kazanmak için ellerinden geleni yaptılar. Ünlüler takımında Sema yarışmanın parlayan ismiyken, gönüllüler takımında ise Ogeday yarışmada hiç hata yapmadan sona gelen isim oldu. Yarışmacıların karşı takımlarla yarıştıktan sonra kendi grup arkadaşlarıyla da yarıştılar. Bu aşamada kendi içlerinde yaptıkları yarışmada kendi arkadaşlarını eledikleri için hüzünle birlikte tatlı bir mutlulukta vardı. Her şeye rağmen centilmence yarışan iki takımda sonuçta mücadele etti. Ancak gecenin galibi Sema ve Ogeday oldu.


Yayımlandı

kategorisi

, ,

yazarı: